EMT Palma получава 23 електробуса BYD – Castrosua в рамките на плана за обновяване на автопарка с 113 превозни средства с нулеви емисии

EMT Palma получава 23 електробуса BYD – Castrosua в рамките на плана за обновяване на автопарка с 113 превозни средства с нулеви емисии

Информацията е предоставена от Busworld.

EMT Palma представи 23 електробуса BYD – Castrosua като част от по-широка програма за обновяване на автопарка, която предвижда въвеждането на до 113 автобуса с нулеви емисии.

Новите 12-метрови автобуси са от модела BYD Castrosua Nelec, при който испанският производител на каросерии действа като партньор на китайския производител (който доставя шасито), след сключването на сделка през 2022 г.

Превозните средства бяха официално представени на 21 май от кмета на Палма Хайме Мартинес Ллабрес заедно с представители на местния и регионалния транспорт. Превозните средства постепенно влизат в експлоатация по няколко градски маршрута, обслужвани от EMT Palma.

Рамковото споразумение, сключено от EMT Palma, включва до 113 електрически градски автобуса с обща планирана инвестиция над 98 милиона евро. Очаква се от юни да започнат да пристигат още 34 електрически автобуса, възложени на Daimler Mercedes.

EMT Palma въвежда нови електрически автобуси BYD

23-те електрически автобуса са доставени от BYD Motores Iberia на единична цена от 573 000 евро, съобщава общината. Девет превозни средства вече са готови да влязат в експлоатация след процедурите по регистрация и инсталиране на бордовите системи.

Първоначално автобусите ще обслужват линии 1, 6, 10, 14, 16, 20, 24, 27, 28, 29, 30, 39 и 40, въпреки че разпределението по маршрути може да се промени по-късно в зависимост от оперативните изисквания и постепенното интегриране на електрическия автопарк.

Покупката се финансира чрез Плана за инвестиции в енергиен преход на Балеарските острови (PITEIB), в рамките на Плана за възстановяване, трансформация и устойчивост – NextGenerationEU и Европейския фонд за регионално развитие (ЕФРР), заедно с вноски от данъка за устойчив туризъм, град Палма и собствени средства на EMT.

Според данни, публикувани от общината, повече от 36 % от автобусите на EMT Palma в момента са на възраст над 15 години.

Инфраструктура за зареждане и нов оперативен център на ECO-EMT

Наред с доставката на превозни средства, EMT Palma разширява инфраструктурата за зареждане в своите депа. Компанията вече е възложила договор за инсталирането на 40 допълнителни точки за зареждане в съществуващите съоръжения с инвестиция от 4,5 млн. евро. Очаква се работата да започне преди края на май.

В момента EMT Palma експлоатира 12 зарядни станции, като се очаква следващия месец да бъдат добавени още 10.

Програмата за обновяване на автопарка е свързана и с бъдещия оперативен център на ECO-EMT, който в момента е в етап на проектиране. Планира се новата база да включва 108 зарядни станции, специализирани зони за поддръжка, фотоволтаични системи, оборудване за зареждане на пантографи, офиси и модернизирани помещения за персонала. Планираната инвестиция за проекта е близо 32 млн. евро.

EMT Palma в момента оперира от две съоръжения – съществуващото депо в Ла Тапия и обекта в Сон Росиниол, което позволява постепенното интегриране на нови електрически превозни средства в експлоатацията.

Информацията е предоставена от Busworld.


Оценете тази публикация.

Сродни публикации

Busworld Турция 2026

Busworld Турция 2026

Busworld Turkey 2026 ще се проведе от 17 до 19 юни 2026 г. в Istanbul…
След удара на „Хемус“: товарният превозвач временно губи право на дейност

След удара на „Хемус“: товарният превозвач временно губи право на дейност

Товарният превозвач „Стели Мега Метали“ временно остава без право да извършва дейност след тежката катастрофа…
„Инчкейп груп“ придобива официалния вносител на „Мерцедес“ в България

„Инчкейп груп“ придобива официалния вносител на „Мерцедес“ в България

„Силвър Стар“, официалният вносител на „Мерцедес“ в България, сменя собствеността си. Новият собственик е „Инчкейп…
Коланите са задължителни, но използват ли се на практика в автобусите

Коланите са задължителни, но използват ли се на практика в автобусите

Тежката катастрофа на автомагистрала „Хемус“ отново повдигна въпроса дали пътниците в автобусите реално използват обезопасителните…